Volkswagen ID.4
First 77kWh | SOH 91,4% | Pano | Trekhaak | ACC | Sportstoelen
Direct kopen, basisprijs: € 24.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.450,-
LEASEPRIJS: € 402,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen ID.4 |
|---|---|
| Uitvoering: | First 77kWh | SOH 91,4% | Pano | Trekhaak | ACC | Sportstoelen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 8 juli 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 132.279 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 402,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-443-PX |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 636 kg |
| Gewicht: | 2.024 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
- panoramadak var. transparantie
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/stof bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruise control
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale airbag voor
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Warmtepomp
- Zij airbag(s) voor